()

Set pistoane PM008400VR4 ET ENGINETEAM

Producător: ET ENGINETEAM

Cod produs: PM008400VR4

Cod ean: 8592779045624

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Dimensiune standard (std)
Alezaj piston [mm] 79
Tip constructiv lansete Biela trapez
Articol completare/info suplimentar 2 cu bolturi
Articol extins/informatii de extindere cu scula de montaj

FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 02-2011 / 12-2014 microbus KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 11-2010 / 06-2015 microbus KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 02-2011 / 01-2015 hatchback KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 02-2011 / 01-2015 combi KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 07-2010 / 06-2014 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 07-2010 / 06-2014 limuzina KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 07-2010 / 06-2014 hatchback KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 07-2010 / 06-2014 hatchback KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 07-2010 / 06-2014 combi KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 07-2010 / 06-2014 combi KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD ESCAPE II (DM2), KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 03-2013 / 09-2014 SUV KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD ESCAPE II (DM2), KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 03-2013 / 09-2014 SUV KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 11-2010 / 01-2015 limuzina KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 EcoBoost 11-2011 / 06-2014 Caseta/ Hatchback KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina

FORD BM5G-6571-CA
FORD 303 1054
FORD 303 748
FORD 303 735
FORD 303 1550
FORD 303 1059
FORD 303 1552
FORD 303 1097
FORD 303-1054
FORD 303-748
FORD 303-735
FORD 303-1550
FORD 303-1059
FORD 303-1552
FORD 303-1097
FORD 1840289
FORD 1 791 865
FORD 1800892
FORD 1755220
FORD 1800711
FORD BM5G 6051 AD
FORD BM5G-6051-AD
FORD 1849263
FORD 1 849 263
FORD 1765604
FORD 1 765 604
FORD CJ5Z-6108-A
FORD CJ5Z6108A
FORD CJ5Z 6108 A
Imagine Produs