()

Set placute frana,frana disc 025 218 6217 MEYLE

Producător: MEYLE

Cod produs: 025 218 6217

Cod ean: 4040074083369

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

98,47 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Partea de montare punte fata
Latime [mm] 156,3
Înaltime [mm] 52,2
Grosime [mm] 17,6
Contact indicator uzura pentru indicator de avertizare uzură pregătit
Sistem de frânare ATE
Articol completare/info suplimentar 2 cu tabla anti scartait

OPEL KADETT E hatchback (T85) 1.8 E (C08, C48, D08, D48) 10-1985 / 08-1986 hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL KADETT E hatchback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48) 09-1986 / 08-1991 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL KADETT E hatchback (T85) 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 i (C08, C48, D08, D48) 09-1986 / 08-1991 hatchback KW: 95 CP: 129 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL KADETT E hatchback (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48) 03-1988 / 08-1991 hatchback KW: 110 CP: 150 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL KADETT E hatchback (T85) 1.8 i (C08, C48, D08, D48) 06-1985 / 08-1991 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL KADETT E (T85), MONZA E (T85) 1.8 i (C19, D19) 10-1985 / 08-1986 limuzina KW: 74 CP: 100 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL KADETT E (T85), MONZA E (T85) 2.0 i (C19, D19) 09-1987 / 05-1992 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL KADETT E (T85), MONZA E (T85) 1.8 i (C19, D19) 08-1989 / 05-1992 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL KADETT E combi (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35) 09-1987 / 08-1991 combi KW: 62 CP: 84 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL KADETT E combi (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35) 09-1987 / 08-1991 combi KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL KADETT E combi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35) 06-1985 / 08-1991 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL KADETT E Cabriolet (T85) 2.0 i 10-1986 / 02-1993 Cabriolet KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19) 01-1989 / 07-1989 limuzina KW: 65 CP: 88 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL VECTRA A hatchback (J89) 2.0 (F68, M68) 04-1988 / 09-1989 hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 (F19, M19) 09-1988 / 09-1989 limuzina KW: 74 CP: 100 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19) 09-1988 / 10-1990 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A hatchback (J89) 2.0 i (F68, M68) 09-1988 / 10-1990 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19) 01-1989 / 10-1990 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A hatchback (J89) 2.0 i GT (F68, M68) 09-1988 / 11-1995 hatchback KW: 95 CP: 129 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19) 09-1988 / 09-1992 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 1998 motor pe benzina

DAEWOO, GM KOREA 11046952012
DAEWOO, GM KOREA 11046152
DAEWOO, GM KOREA 96281939
GENERAL MOTORS 90398760
GENERAL MOTORS 1605808
GENERAL MOTORS 90297770
GENERAL MOTORS 90399495
GENERAL MOTORS 93192637
GENERAL MOTORS 93176122
GENERAL MOTORS 90511162
OPEL 16 05 808
OPEL 16 05 911
OPEL 16 05 789
OPEL 16 05 454
OPEL 16 05 746
OPEL 16 05 089
VAUXHALL 16 05 808
VAUXHALL 16 05 911
VAUXHALL 16 05 089

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs