()
Mașini vizitate

Set placute frana,frana disc 19-3144 MAXGEAR

Producător: MAXGEAR

Cod produs: 19-3144

Cod ean: 5902659761293

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

87,15 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Latime [mm] 123
Înaltime [mm] 51,7
Grosime [mm] 17,7
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Numărul indicatorilor de uzură [per axă] 1
Sistem de frânare Bosch
Nr. articol al accesoriului recomandat 27-0735

FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 09-2010 / 08-2013 hatchback KW: 57 CP: 78 CMC: 1368 motor pe benzina
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) 09-2010 / 08-2013 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) 04-2010 / 08-2013 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.4 Natural Power 10-2009 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 57 CP: 78 CMC: 1368 motor pe benzina
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.2 4x4 09-2010 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.3 D Multijet 4x4 01-2006 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 D Multijet (169.AXC1A) 09-2003 / prezent hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 D Multijet 4x4 (169.AXC2A) 10-2004 / prezent hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 10-2004 / prezent hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PALIO (178, 171, 371) 1.5 06-2004 / prezent hatchback KW: 62 CP: 84 CMC: 1461 motor pe benzina
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.4 (169AXE1B) 10-2006 / prezent hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1368 motor pe benzina
FIAT 500 (312) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B), 1.4 Sport (312AXC1B, 312CXC1B) 10-2007 / prezent hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1368 motor pe benzina
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet (312AXB1A) 10-2007 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 01-2007 / 12-2011 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.2 4x4 09-2004 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.3 D Multijet 01-2006 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.3 D Multijet 03-2004 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 D Multijet (169AXG1A, 169AXD1A) 06-2006 / 08-2013 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FORD KA (RU8) 1.3 TDCi 10-2008 / 05-2016 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT 500 C (312) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 09-2009 / prezent Cabriolet KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina

FIAT 71773151
FIAT 77364636
FIAT 71770058
FIAT 6001073130
FORD 1559697
FORD 1731171
FORD 1736937
FORD 9S512K021A
FORD 9S512K021AA
FORD BS512K021AA
FORD ME9S5J2K021AA

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs