()

Set placute frana,frana disc GDB1534 TRW

Producător: TRW

Cod produs: GDB1534

Cod ean: 3322937334605

In Stoc

Fișă produs:

178,59 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Restrictiile producatorului BREMBO
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Aprobare E9 90R 01705/050
Înaltime [mm] 66,5
Latime [mm] 164,8
Grosime [mm] 17

IVECO DAILY II caroserie 30-8 V (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 9 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 29 L 9 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 11 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 105 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 29 L 11 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 9,35 C 9 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 9 V,35 C 9 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,... 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 11 V,35 C 11 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 13,35 C 13 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 13 V,35 C 13 V, HMV 3300 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 50 C 13 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 13 11-2001 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 10 (ALJAV1A1, ALJA41AA, ALJA41A1, AHJA64A1,... 09-2002 / 04-2006 platou / sasiu KW: 70 CP: 95 CMC: 2287 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 29 L 10 V (ALJA43A2, ALJA42A2, ALJA41A2) 09-2002 / 07-2007 caroserie KW: 70 CP: 95 CMC: 2287 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 12 (ALKA41A1, AHKA64A1, ALLA51A1) 09-2002 / 04-2006 platou / sasiu KW: 85 CP: 116 CMC: 2287 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 29 L 12 V (ALKA41A2, ALLA52A2, ALKA42A2) 09-2002 / 07-2007 caroserie KW: 85 CP: 116 CMC: 2287 motor diesel

IVECO 2996605
IVECO 42470835
IVECO 2994086
IVECO 2996091
IVECO 42548191
IVECO 2995631

Produse Echivalente

Imagine Produs