()

Set placute frana,frana disc LP1826 DELPHI

Producător: DELPHI

Cod produs: LP1826

Cod ean: 5012759237830

In Stoc

128,42 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Aprobare E9 90R-02A0841/3383
Numar wva 29123
Sistem de frânare Brembo
Articol completare/info suplimentar 2 cu tabla anti scartait
Articol extins/informatii de extindere fara accesorii
Material cuzinet Low-Metallic
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Latime 1 [mm] 110
Latime 2 [mm] 110
Înaltime 1 [mm] 64
Înaltime 2 [mm] 64
Grosime 1 [mm] 20
Grosime 2 [mm] 20

IVECO DAILY IV bus 35S14, 35S14 /P 05-2006 / 08-2011 bus KW: 100 CP: 136 CMC: 2287 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 9 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 29 L 9 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 11 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 105 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 29 L 11 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 9,35 C 9 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 9 V,35 C 9 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,... 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 11 V,35 C 11 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 13,35 C 13 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 13 V,35 C 13 V, HMV 3300 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 50 C 11 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 50 C 11 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 50 C 13 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 50 C 13 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 13 11-2001 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 C 15 11-2001 / 04-2006 platou / sasiu KW: 107 CP: 146 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 50 C 15 01-2001 / 04-2006 platou / sasiu KW: 107 CP: 146 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 65 C 15 11-2001 / 04-2006 platou / sasiu KW: 107 CP: 146 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 29 L 10 (ALJAV1A1, ALJA41AA, ALJA41A1, AHJA64A1,... 09-2002 / 04-2006 platou / sasiu KW: 70 CP: 95 CMC: 2287 motor diesel

IVECO 284965
IVECO 2991667
IVECO 42470841
IVECO 42555406
IVECO 42560080
IVECO 42561101
IVECO 42561102
IVECO 42567447
IVECO 42576680
IVECO 504226945

Produse Echivalente

Imagine Produs