()

Set placute frana,frana disc PA-0606AF JAPANPARTS

Producător: JAPANPARTS

Cod produs: PA-0606AF

Cod ean: 8052553295589

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

Partea de montare punte fata
Pt. cod original (oe) 9938205
Înaltime [mm] 73
Numărul indicatorilor de uzură [per axă] 2
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Articol extins/informatii de extindere cu acceasorii
Sistem de frânare TRW
Articol completare/info suplimentar 2 cu suruburi etrier
Numar wva 20787

CITROËN C25 bus (280, 290) 1.8 E 07-1987 / 02-1994 bus KW: 51 CP: 69 CMC: 1796 motor pe benzina
CITROËN C25 bus (280, 290) 2.0 E 09-1981 / 02-1994 bus KW: 58 CP: 79 CMC: 1971 motor pe benzina
CITROËN C25 bus (280, 290) 1.9 D 07-1987 / 02-1994 bus KW: 51 CP: 69 CMC: 1905 motor diesel
CITROËN C25 bus (280, 290) 2.5 D 10-1985 / 02-1994 bus KW: 54 CP: 73 CMC: 2498 motor diesel
CITROËN C25 bus (280, 290) 2.5 D Turbo 4x4 08-1987 / 02-1994 bus KW: 70 CP: 95 CMC: 2500 motor diesel
CITROËN C25 bus (280, 290) 2.0 02-1991 / 02-1994 bus KW: 62 CP: 84 CMC: 1971 motor pe benzina
CITROËN C25 bus (280, 290) 2.5 D Turbo 08-1987 / 02-1994 bus KW: 70 CP: 95 CMC: 2500 motor diesel
PEUGEOT J5 bus (280P) 2.5 D 09-1981 / 09-1990 bus KW: 54 CP: 73 CMC: 2498 motor diesel
PEUGEOT J5 platou / sasiu (280L) 2.5 D 09-1981 / 09-1990 platou / sasiu KW: 54 CP: 73 CMC: 2500 motor diesel
PEUGEOT J5 bus (280P) 2.0 09-1981 / 09-1990 bus KW: 55 CP: 75 CMC: 1971 motor pe benzina
PEUGEOT J5 bus (290P) 1.9 D 10-1990 / 02-1994 bus KW: 51 CP: 70 CMC: 1905 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D 07-1982 / 12-1985 bus KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (280) 2.5 TD 01-1986 / 08-1990 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D 01-1986 / 08-1990 bus KW: 55 CP: 75 CMC: 2500 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (290) 2.5 TD 07-1990 / 03-1994 caroserie KW: 70 CP: 95 CMC: 2500 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.0 01-1986 / 08-1990 bus KW: 55 CP: 75 CMC: 1971 motor pe benzina
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.0 07-1982 / 05-1985 bus KW: 58 CP: 79 CMC: 1971 motor pe benzina
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D 02-1987 / 08-1990 bus KW: 52 CP: 71 CMC: 1929 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 TD 07-1990 / 03-1994 bus KW: 60 CP: 82 CMC: 1929 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 07-1990 / 03-1994 bus KW: 62 CP: 84 CMC: 1971 motor pe benzina

ALFA ROMEO 993825
ALFA ROMEO 9941207
ALFA ROMEO 9938205
CITROËN 4254A4
CITROËN 95624970
CITROËN 95667764
CITROËN 95966855
CITROËN 9938205
CITROËN ZF09937786
FIAT 9939028
FIAT 994999
FIAT 9945076
FIAT 9945070
FIAT 9944861
FIAT 9941208
FIAT 9941207
FIAT 9940999
FIAT 9940566
FIAT 9940092
FIAT 9938205
FIAT 7531819
FIAT 7531006
FIAT 7531005
PEUGEOT 424833
PEUGEOT 425054
PEUGEOT 425099
PEUGEOT 425106

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs