()

Set placute frana,frana disc VKBP 80748 E SKF

Producător: SKF

Cod produs: VKBP 80748 E

Cod ean: 7316581491094

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

178,44 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Numar de placute 4
Grosime [mm] 15,8
Lungime [mm] 131,8
Înaltime [mm] 77,3
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Placuta de frana cu muchie tesita
Sistem de frânare Brembo
Numar wva 23111

ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.0 T.Spark (936A3A) 09-1998 / 10-2000 limuzina KW: 114 CP: 155 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.5 V6 24V (936A2) 09-1998 / 12-2006 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001) 09-1998 / 06-2007 limuzina KW: 166 CP: 226 CMC: 2959 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.4 JTD (936A2A) 09-1998 / 10-2000 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 2387 motor diesel
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.0 V6 (936A3) 09-1998 / 10-2000 limuzina KW: 151 CP: 205 CMC: 1996 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.0 T.Spark (936A3B00) 10-2000 / 06-2007 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 3.0 V6 24V (936A11) 10-2000 / 06-2007 limuzina KW: 162 CP: 220 CMC: 2959 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.5 V6 24V (936A21) 10-2000 / 06-2007 limuzina KW: 138 CP: 188 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.4 JTD (936A2B) 10-2000 / 06-2007 limuzina KW: 103 CP: 140 CMC: 2387 motor diesel
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00) 04-2002 / 06-2007 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2387 motor diesel
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 3.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00) 10-2003 / 06-2007 limuzina KW: 176 CP: 240 CMC: 3179 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.4 JTD (936AXC00, 936AXD01) 10-2003 / 06-2007 limuzina KW: 129 CP: 175 CMC: 2387 motor diesel
ALFA ROMEO 159 (939), 159 Sedan (939) 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11) 09-2005 / 11-2011 limuzina KW: 136 CP: 185 CMC: 2198 motor pe benzina
ALFA ROMEO 159 (939), 159 Sedan (939) 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22) 12-2005 / 11-2011 limuzina KW: 191 CP: 260 CMC: 3195 motor pe benzina
ALFA ROMEO 159 (939), 159 Sedan (939) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B) 09-2005 / 11-2011 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 1910 motor diesel
ALFA ROMEO 159 (939), 159 Sedan (939) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12) 09-2005 / 11-2011 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1910 motor diesel
ALFA ROMEO 159 (939), 159 Sedan (939) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B) 09-2005 / 11-2011 limuzina KW: 147 CP: 200 CMC: 2387 motor diesel
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTS (939BXA1B) 03-2006 / 11-2011 combi KW: 118 CP: 160 CMC: 1859 motor pe benzina
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11) 03-2006 / 11-2011 combi KW: 136 CP: 185 CMC: 2198 motor pe benzina
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22) 03-2006 / 11-2011 combi KW: 191 CP: 260 CMC: 3195 motor pe benzina

ALFA ROMEO 77362692
ALFA ROMEO 9951155
ALFA ROMEO 9951050
ALFA ROMEO 9948030
ALFA ROMEO 9851050
ALFA ROMEO 77366389
ALFA ROMEO 77364516
ALFA ROMEO 77363545
ALFA ROMEO 77363336
ALFA ROMEO 77363328
ALFA ROMEO 77362722
ALFA ROMEO 71772216
LANCIA 77365266
LANCIA 77366389
LANCIA 9948557
LANCIA 9951050
MASERATI 980156147
MASERATI 980157007

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs