()

Set rulment roata 682925L OPTIMAL

Producător: OPTIMAL

Cod produs: 682925L

Cod ean: 4058787282627

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Latime [mm] 60
Diametru interior [mm] 55
Diametru exterior [mm] 131
Diametru exterior 1 [mm] 108

IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPI 10-2008 / 02-2011 autoturism de teren, inchis KW: 107 CP: 146 CMC: 2998 motor diesel
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPT 10-2008 / 02-2011 autoturism de teren, inchis KW: 130 CP: 176 CMC: 2998 motor diesel
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPI 10-2008 / 02-2011 platou / sasiu KW: 107 CP: 146 CMC: 2998 motor diesel
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPT 10-2008 / 02-2011 platou / sasiu KW: 130 CP: 176 CMC: 2998 motor diesel
IVECO MASSIF pick-up 3.0 HPI 10-2008 / 02-2011 pick-up KW: 107 CP: 146 CMC: 2998 motor diesel
IVECO MASSIF pick-up 3.0 HPT 10-2008 / 02-2011 pick-up KW: 130 CP: 176 CMC: 2998 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,... 01-1991 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,..., 35.10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 40-10 4x4 (15214104, 15214111, 15214117, 15215111) 01-1997 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315, 95719317,..., A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-12 (95819311, 95819315, 95819317, 95819331) 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 45-10 (13031204, 13031211, 13031212, 13031224, 13031231,... 01-1989 / 04-1996 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 45-10 V (13034204, 13034211, 13034212, 13034224,... 01-1989 / 04-1996 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel

IVECO 42558516
IVECO 46393024
IVECO 503643937
IVECO 503644252
IVECO 503645071
IVECO 5801341551
IVECO 7180066
IVECO 7187566
IVECO 7189750
NISSAN 43210LC42A
RENAULT TRUCKS 7485139097
RENAULT, RENAULT KOREA 7485139097

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs