()

Simering, arbore cotit OS763 FAI AutoParts

Producător: FAI AutoParts

Cod produs: OS763

Cod ean: 5027049206458

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

  • FAI AutoParts OS1653

27,48 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Înaltime [mm] 5
Diametru interior [mm] 33
Diametru exterior [mm] 47

FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 92 CP: 125 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 77 CP: 105 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 77 CP: 105 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 92 CP: 125 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 134 CP: 182 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FIESTA IV (JA, JB), FIESTA Mk IV (JA, JB) 1.25 i 16V 08-1995 / 01-2002 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1242 motor pe benzina
FORD FIESTA IV (JA, JB), FIESTA Mk IV (JA, JB) 1.4 i 16V, 1.4 i CLX 16V 04-1996 / 01-2002 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1388 motor pe benzina
FORD COURIER Autoutilitară/limuzină spațioasă (J5, J3), FIESTA Autoutilitară/limuzină spațioasă (J5, J3) 1.4 i 04-1996 / 10-1999 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 66 CP: 90 CMC: 1388 motor pe benzina
VOLVO V60 I (155) T3 09-2010 / 12-2015 combi KW: 110 CP: 150 CMC: 1596 motor pe benzina
VOLVO V60 I (155) T4 09-2010 / 12-2015 combi KW: 132 CP: 180 CMC: 1596 motor pe benzina
VOLVO V70 III (135) T4 10-2010 / 12-2015 combi KW: 132 CP: 180 CMC: 1596 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) T4 10-2010 / 04-2014 limuzina KW: 132 CP: 180 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 02-2011 / 12-2014 microbus KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 11-2010 / 06-2015 microbus KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 07-2010 / 01-2015 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 02-2011 / 01-2015 hatchback KW: 118 CP: 160 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 07-2010 / 01-2015 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1596 motor pe benzina

FORD 1004457
FORD 1112945
FORD 1473807
FORD 6M5G6700BA
MAZDA C20110602
MAZDA C201-10-602
RELIANT 30711646
RENAULT, RENAULT KOREA 7700106390
VOLVO 30711646
VOLVO 31293199

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs