()

Simering, arbore cotit WG1177400 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG1177400

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Grosime [mm] 10
Material FPM (cauciuc fluor)/ACM (cauciuc poliacrilic)
Diametru interior [mm] 50
Diametru exterior [mm] 68
Tip turbulenta rasucire la dreapta
Configuratie etansare radiala arbore 827S RD W

TOYOTA LAND CRUISER PRADO (J15) 3.0 D-4D (KDJ155, KDJ150, KDJ150R, KDJ155R) 08-2009 / prezent autoturism de teren, inchis KW: 140 CP: 190 CMC: 2982 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.7 i (C409) 10-1986 / 08-1991 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06-1987 / 03-1995 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.6 D (B/C/404) 08-1985 / 12-1996 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C408) 10-1986 / 03-1995 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.7 (L42F) 10-1986 / 12-1988 limuzina KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.7 (L42L) 10-1986 / 12-1988 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.7 (L426) 09-1984 / 12-1989 limuzina KW: 59 CP: 80 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.6 D (L424) 10-1982 / 12-1988 limuzina KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C37L) 10-1986 / 12-1988 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C37F) 10-1984 / 12-1988 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C376) 10-1983 / 12-1987 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C37D) 06-1987 / 12-1988 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B37N, C73N) 10-1986 / 12-1988 hatchback KW: 65 CP: 88 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.6 D (B/C374) 08-1983 / 12-1988 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 18 (134), 18 Sedan (134) 2.1 Diesel (1344) 11-1981 / 07-1986 limuzina KW: 49 CP: 67 CMC: 2068 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 18 Break (135), 18 Variable (135) 2.0 (1353) 10-1981 / 07-1986 combi KW: 77 CP: 105 CMC: 1995 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 18 Break (135), 18 Variable (135) 2.1 Diesel (1354) 11-1980 / 07-1986 combi KW: 49 CP: 67 CMC: 2068 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53B) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53C) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina

CITROËN/PEUGEOT 84142413
CITROËN/PEUGEOT 770134595
CITROËN/PEUGEOT 770067184
CITROËN/PEUGEOT 0127.11
CITROËN/PEUGEOT 7700719683
DEUTZ-FAHR 11906
ISUZU 5096250830
ISUZU 94339997
ISUZU 5096250280
ISUZU 8942149120
ISUZU 8942152200
ISUZU 8943399970
ISUZU 94030585
ISUZU 94214912
KIA 0K55110602
LAMBORGHINI 215290790
MITSUBISHI M862838
OPEL 5636816
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349140
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349525
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349595
RENAULT, RENAULT KOREA 7910008482
RENAULT, RENAULT KOREA 7701348595
RENAULT, RENAULT KOREA 7700719683
RENAULT, RENAULT KOREA 7700714701
RENAULT, RENAULT KOREA 7700671834
RENAULT, RENAULT KOREA 7700619239
RENAULT, RENAULT KOREA 7700866877
RENAULT, RENAULT KOREA 7700719274
VOLVO 84142413
VOLVO 8414241

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs