()

Solenoid, electromotor 34602 ASAM

Producător: ASAM

Cod produs: 34602

Cod ean: 6422026346025

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 12
Pt. cod original (oe) parte din 8200369521
Diametru [mm] 54

CITROËN AX (ZA-) 10 E 12-1986 / 12-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 954 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 10 07-1986 / 12-1998 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 954 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 11 12-1986 / 04-1994 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 1124 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 1.3 Sport (ZAM4A) 04-1987 / 12-1988 hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1294 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 12-1986 / 12-1988 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 01-1988 / 12-1992 hatchback KW: 62 CP: 85 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 06-1988 / 12-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 D 09-1988 / 06-1992 hatchback KW: 38 CP: 52 CMC: 1360 motor diesel
CITROËN AX (ZA-) 14 D 08-1991 / 12-1997 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1360 motor diesel
CITROËN AX (ZA-) 11 09-1986 / 12-1997 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 (ZA) 04-1987 / 04-1997 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 14 E 10-1982 / 06-1988 hatchback KW: 45 CP: 61 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 14 E 09-1985 / 02-1993 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 14 E 04-1983 / 07-1989 hatchback KW: 52 CP: 71 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 14 E 04-1983 / 02-1993 hatchback KW: 53 CP: 72 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 19 D 09-1983 / 09-1993 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1905 motor diesel
CITROËN BX (XB-) 19 D 03-1987 / 02-1993 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1905 motor diesel
CITROËN BX (XB-) 14 01-1989 / 02-1993 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN C15 Autoutilitară/limuzină spațioasă (VD) 1.4 07-1987 / 12-1996 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 49 CP: 67 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN C15 Autoutilitară/limuzină spațioasă (VD) 1.1 i 07-1988 / 12-1996 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina

CHECKER 31143
CHECKER 31144
DACIA parte din 8200369521
DACIA 8200369521
FIAT 7680406481
HITACHI S27043
HITACHI S23162
HYUNDAI 3610042350
HYUNDAI 3610042250
MAZDA TM000A36101
MAZDA 42017840
MITSUBISHI M2T84171
MITSUBISHI M2T84571
MITSUBISHI MD314167
MITSUBISHI MD315547
MITSUBISHI MD329260
NISSAN 2330000QAM
NISSAN 2330000QAY
PEUGEOT 5802X6
RENAULT, RENAULT KOREA 7700777478
RENAULT, RENAULT KOREA 7700852853
RENAULT, RENAULT KOREA 7700856291
RENAULT, RENAULT KOREA 7700860915
RENAULT, RENAULT KOREA 7700861013
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351391
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351392
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351794
RENAULT, RENAULT KOREA 7701352050
RENAULT, RENAULT KOREA 7701499229
RENAULT, RENAULT KOREA 7702146495
RENAULT, RENAULT KOREA 8200724823
RENAULT, RENAULT KOREA 864608
RENAULT, RENAULT KOREA 8200369521 PART
RENAULT, RENAULT KOREA 7864608
RENAULT, RENAULT KOREA 7701499651
RENAULT, RENAULT KOREA 8200369521
RENAULT, RENAULT KOREA 8200369521F
RENAULT, RENAULT KOREA 7700865213
RENAULT, RENAULT KOREA 7700864608
RENAULT, RENAULT KOREA 82000369521E
RENAULT, RENAULT KOREA 7700864608A
RENAULT, RENAULT KOREA 867838
RENAULT, RENAULT KOREA 7700867838
RENAULT, RENAULT KOREA 7700761416
RENAULT, RENAULT KOREA 7700106209
RENAULT, RENAULT KOREA 7700113209
RENAULT, RENAULT KOREA 7700735712
RENAULT, RENAULT KOREA 7700853712
RENAULT, RENAULT KOREA 7700863213
RENAULT, RENAULT KOREA 7700866505
RENAULT, RENAULT KOREA 7701499601
RENAULT, RENAULT KOREA 6001040105
RENAULT, RENAULT KOREA 7700102800
RENAULT, RENAULT KOREA 7700106763
RENAULT, RENAULT KOREA 7700428035
RENAULT, RENAULT KOREA 7700684634
VOLVO 8111840
VOLVO 35605617
VOLVO 8111510
VOLVO 8251642

Produse Echivalente

Imagine Produs