()
Mașini vizitate

Starter REC6010704.3 RECOFICIAL

Producător: RECOFICIAL

Cod produs: REC6010704.3

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 24
Numar dinti 11
Putere electromotor [kw] 5,40
Identificare constructie stecher CPS0016
Clema M10
Directia de rotatie rotatie contrar acelor de ceasornic
Masa [g] 16000
Versiune .3
Piesa noua
Numarul gaurilor de fixare 3
Pentru producator volante STEYR

DAF 678627
MAN 51262017042
MAN 51262019042
RENAULT, RENAULT KOREA 5000804191
RENAULT, RENAULT KOREA 51262017042
RENAULT, RENAULT KOREA 7701003914
SAURER 4600831111
SAURER 4630831110
STEYR 61500090012
STEYR 61500090029
STEYR 61560090001
Imagine Produs