()

Starter WG2045153 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2045153

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 24
Numar dinti 9
Putere electromotor [kw] 4,0
Directia de rotatie rotatie contrar acelor de ceasornic
Diametru flanșă [mm] 89,0
Diametru alezaj 1 [mm] 10,9
Numarul gaurilor de fixare 3
Pas dantura [mm] 14,36
Pt adincime volanta [mm] 31,0
Diametrul punctelor de fixare (mm) 127,0
Lungime ambalaj [cm] 38,2
Latime ambalaj [cm] 21,50
Inaltime ambalaj [cm] 14,50
Greutate netă [g] 14159

AHLMANN 6929014
ATLAS WEYHAUSEN 0892155
BOMAG 05710903
DEUTZ-FAHR 01161422
DEUTZ-FAHR 01164995
DEUTZ-FAHR 01173241
DEUTZ-FAHR 1161422
DEUTZ-FAHR 1164995
DEUTZ-FAHR 1173241
FAUN 1701065
LIEBHERR 42488477
LIEBHERR 6200662
LIEBHERR 6200827
O&K 744648
TORPEDO 0212403
VOLVO 6209190
Imagine Produs