()

Surub de golire,baia de ulei 221468 RESTAGRAF

Producător: RESTAGRAF

Cod produs: 221468

Cod ean: 3170402214682

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Dimensiune filet M14 x 1,50
Deschidere cheie TORX 45
Articol extins/informatii de extindere cu etansare
Lungime filet 1 [mm] 10
Diametru cap 25

OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
SUZUKI SWIFT III (FZ, NZ), SWIFT IV (FZ, NZ), SWIFT MK V (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG413D, ZC02S, ZC92S) 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1398 motor pe benzina
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 85 CP: 116 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 132 CP: 180 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35) 10-2010 / 10-2014 combi KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 81 CP: 110 CMC: 1686 motor diesel
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 92 CP: 125 CMC: 1686 motor diesel
OPEL ASTRA CLASSIC F limuzina (T92), ASTRA F limuzina (T92), OPTIMA F limuzina (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) 06-1993 / 10-1994 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1799 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35) 06-1993 / 01-1998 combi KW: 92 CP: 125 CMC: 1799 motor pe benzina
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet 10-2009 / 02-2012 hatchback KW: 62 CP: 84 CMC: 1248 motor diesel
FIAT FIORINO Autoutilitară/limuzină spațioasă (225) 1.3 D Multijet 07-2009 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.4 10-2010 / 10-2015 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1398 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.6 10-2010 / 10-2015 combi KW: 85 CP: 116 CMC: 1598 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.4 Turbo 10-2010 / 10-2015 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 1364 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.3 CDTi 10-2010 / 10-2015 combi KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.7 CDTi 10-2010 / 10-2015 combi KW: 81 CP: 110 CMC: 1686 motor diesel
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.7 CDTi 10-2010 / 10-2015 combi KW: 92 CP: 125 CMC: 1686 motor diesel

CHEVROLET 55567681
CITROËN/PEUGEOT 31142
DAEWOO, GM KOREA 55567681
FIAT 71753110
FIAT 46823509
FIAT 71753293
FIAT 6000627951
FORD 1722061
OPEL 98016867
OPEL 96023264
OPEL 95526807
OPEL 93193367
OPEL 93177277
OPEL 90502556
OPEL 4708537
OPEL 652978
OPEL 652976
OPEL 652477
OPEL 652457
OPEL 652315
SAAB 9543356
SUZUKI 1,15E+06
SUZUKI 1,66E+06
SUZUKI 1659063P00
SUZUKI 1659086J00
SUZUKI 16590M86J00
SUZUKI 16590M86J30000
SUZUKI 16590N86J00

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs