()

Toba esapament finala P2192 FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P2192

Cod ean: 6438013021929

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 9,4
Partea de montare spate
Lungime [mm] 2100

FIAT PUNTO (176) 55 1.1 09-1993 / 09-1999 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 1108 motor pe benzina
FIAT PUNTO Van (176) 1.1 04-1996 / 02-2000 Caseta/ Hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 1108 motor pe benzina

FIAT 7735376
FIAT 46454339
FIAT 46472293
FIAT 71765070
FIAT 46444035
FIAT 7774598
FIAT 7781515
FIAT 4654339

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs