()

Filtru ulei 152071760808 MAGNETI MARELLI

Producător: MAGNETI MARELLI

Cod produs: 152071760808

Cod ean: 8001063523460

In Stoc

Codul de produsul înlocuiește:

22,49 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Înaltime [mm] 54,5
Tip filtru Filtru insurubabil
Dimensiune filet M 20X1,5
Diametru 1 [mm] 69,5
Diametru 2 [mm] 61,5
Diametru exterior [mm] 76,5

RENAULT MEGANE CC (EZ0/1) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 06-2010 / prezent Cabriolet KW: 81 CP: 110 CMC: 1598 motor pe benzina
RENAULT 4 (112) 1.1 (1128, S128) 06-1978 / 06-1990 hatchback KW: 25 CP: 34 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (2370, 210B) 10-1976 / 07-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 25 CP: 34 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (239B) 07-1982 / 05-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 26 CP: 35 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.0 (1222, 1392) 01-1972 / 12-1985 hatchback KW: 32 CP: 44 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.1 (1227, 1397) 09-1980 / 12-1985 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.3 (1224, 1394) 09-1975 / 09-1984 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1289 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.4 Automatik (1229, 1399) 06-1982 / 09-1984 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.4 (1229, 1399) 01-1982 / 12-1985 hatchback KW: 46 CP: 63 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.0 (B/C/400) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 01-1986 / 03-1995 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 34 CP: 46 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C402) 10-1984 / 06-1988 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C403) 10-1984 / 07-1989 hatchback KW: 52 CP: 71 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40M) 06-1987 / 08-1990 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40J) 06-1987 / 07-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 i (C409) 10-1986 / 08-1991 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06-1987 / 03-1995 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.6 D (B/C/404) 08-1985 / 12-1996 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C408) 10-1986 / 03-1995 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina

AC 01FBO042
AC X106
AC X108
AC X557
AC X569
AC X571
AC X601
AC X618
AC X623
AC X95
ALFA ROMEO 73500506
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS000602
DACIA 6001543357
DEUTZ-FAHR 1052175136
DEUTZ-FAHR 12850312
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
HURTH OK127
HURTH OK83
LAURAK ELH4196
LAURAK ELH4300
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 107175107
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072175184
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
MAGIRUS-DEUTZ 1052175136
MAGIRUS-DEUTZ 12850312
MAZDA AM1514302
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 15208BN700
NISSAN 8200033468
OPEL 4402575
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPEL 4449274
OPEL 9110575
OPEL 9110718
OPEL 93198598
PEUGEOT 1109A4
PEUGEOT 1109A5
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
PIAGGIO 850284
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700676302
RENAULT 7700695801
RENAULT 7700695804
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700730077
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700854852
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700869390
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7701043377
RENAULT 7701349452
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701349752
RENAULT 7701727480
RENAULT 7702144083
RENAULT 7708715147
RENAULT 7711945897
RENAULT 8200033408
RENAULT 8200768913
RENAULT 8200867976
RENAULT 8933004195
RENAULT 8983501900
RENAULT 8983601900
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 1651084CT0000
SUZUKI 990009900C309
VAUXHALL 6439354
VAUXHALL 9111019
VAUXHALL 93156540

Produse Echivalente

Imagine Produs