()

Filtru ulei ADC42115 BLUE PRINT

Producător: BLUE PRINT

Cod produs: ADC42115

Cod ean: 5050063421156

In Stoc

Fișă produs:

19,65 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tip filtru Filtru insurubabil
Înaltime [mm] 50
Diametru exterior [mm] 80
Greutate [kg] 0,270
Atentie la informatii de service

Produsele livrate de noi sunt destinate exclusiv pentru

utilizarea conform destinației prevăzute. Asamblarea va

fi efectuată numai de către personal specializat

calificat. Produsele se livrează fără instrucțiuni de

montare.

RENAULT MEGANE CC (EZ0/1) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 06-2010 / prezent Cabriolet KW: 81 CP: 110 CMC: 1598 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (239B) 07-1982 / 05-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 26 CP: 35 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.4 (1229, 1399) 01-1982 / 12-1985 hatchback KW: 46 CP: 63 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.0 (B/C/400) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 01-1986 / 03-1995 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 34 CP: 46 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C402) 10-1984 / 06-1988 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C403) 10-1984 / 07-1989 hatchback KW: 52 CP: 71 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40M) 06-1987 / 08-1990 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40J) 06-1987 / 07-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06-1987 / 03-1995 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.6 D (B/C/404) 08-1985 / 12-1996 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.1 (B/C371) 03-1983 / 06-1986 hatchback KW: 35 CP: 48 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.4 (B/C372, B/C37C) 03-1983 / 12-1988 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.4 (B/C373, B/C37R) 03-1983 / 12-1988 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.4 (B/C373) 03-1983 / 12-1985 hatchback KW: 50 CP: 68 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.4 (B/C373) 05-1983 / 12-1985 hatchback KW: 53 CP: 72 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.4 Turbo (B/C375) 04-1984 / 12-1986 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.4 Turbo (B/C375) 10-1986 / 12-1988 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.6 D (B/C374) 08-1983 / 12-1988 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel

ALFA ROMEO 73500506
DACIA 60 01 543 357
DACIA 60 01 545 344
DACIA 77 00 073 302
DACIA 77 00 107 905
DACIA 77 00 110 796
DACIA 77 00 272 523
DACIA 77 00 272 902
DACIA 77 00 272 903
DACIA 77 00 272 982
DACIA 77 00 274 177
DACIA 77 00 676 302
DACIA 77 00 695 801
DACIA 77 00 695 804
DACIA 77 00 727 401
DACIA 77 00 727 478
DACIA 77 00 727 479
DACIA 77 00 727 480
DACIA 77 00 728 310
DACIA 77 00 730 077
DACIA 77 00 734 945
DACIA 77 00 734 957
DACIA 77 00 735 917
DACIA 77 00 737 991
DACIA 77 00 744 879
DACIA 77 00 745 708
DACIA 77 00 748 326
DACIA 77 00 749 326
DACIA 77 00 854 776
DACIA 77 00 854 852
DACIA 77 00 855 853
DACIA 77 00 856 114
DACIA 77 00 866 099
DACIA 77 00 869 390
DACIA 77 00 871 919
DACIA 77 00 873 583
DACIA 77 00 873 603
DACIA 77 01 043 377
DACIA 77 01 056 188
DACIA 77 01 349 452
DACIA 77 01 349 725
DACIA 77 01 727 480
DACIA 77 02 144 083
DACIA 77 08 715 147
DACIA 82 00 033 408
DACIA 82 00 768 913
DACIA 82 00 867 976
DACIA 86 71 002 274
DACIA 86 71 014 026
DACIA 89 33 004 195
DACIA 89 83 501 900
DACIA 89 83 601 900
DEUTZ 1.052.175.136
DEUTZ 1285 0312
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
DEUTZ-FAHR 1285 0312
GENERAL MOTORS 009111019
GENERAL MOTORS 09111019
GENERAL MOTORS 9111019
JCB 02/961170
JEEP T0676302
JEEP T0730077
JEEP T1349452
JEEP 53002656
JEEP 83501901
LADA 7700274177
LANCIA 73500506
LINDE 7 700 873 583
MAZDA AM15-14-302
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 15208-00QAC
NISSAN 15208-00QAF
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 15208-00Q0J
NISSAN 77002-74177
OPEL 44 02 718
OPEL 44 03 019
OPEL 44 49 274
RENAULT 60 01 002 028
RENAULT 60 01 543 357
RENAULT 60 01 545 344
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 727 482
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 749 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 056 188
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 82 00 513 035
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
RENAULT 86 71 002 274
RENAULT 86 71 014 020
RENAULT 86 71 014 026
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
SUZUKI 16510-67JG1
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84A12
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CT0-2ND
SUZUKI 16510-85CT0
VAUXHALL 009110718
VAUXHALL 009111019
VAUXHALL 09110718
VAUXHALL 09111019
VAUXHALL 093198598
VAUXHALL 9110718
VAUXHALL 9111019
VAUXHALL 93198598

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs