()

Filtru ulei 586001 VALEO

Producător: VALEO

Cod produs: 586001

Cod ean: 3276425860018

In Stoc

21,78 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tip filtru Filtru insurubabil
Înaltime [mm] 55
Dimensiune filet M20x1.5
Diametru exterior [mm] 77
Diametru interior 1 [mm] 70
Diametru interior 2 [mm] 62
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1,35

RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1) 2.0 RS (DZ1N), 2.0 TCe (DZ1N) 05-2009 / prezent cupe KW: 184 CP: 250 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 06-2010 / prezent Cabriolet KW: 81 CP: 110 CMC: 1598 motor pe benzina
RENAULT 4 (112) 1.1 (1128, S128) 06-1978 / 06-1990 hatchback KW: 25 CP: 34 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (2370, 210B) 10-1976 / 07-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 25 CP: 34 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (239B) 07-1982 / 05-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 26 CP: 35 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.0 (1222, 1392) 01-1972 / 12-1985 hatchback KW: 32 CP: 44 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.1 (1227, 1397) 09-1980 / 12-1985 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.4 Automatik (1229, 1399) 06-1982 / 09-1984 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.4 (1229, 1399) 01-1982 / 12-1985 hatchback KW: 46 CP: 63 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT 5 (122), LE CAR (122) 1.4 Alpine Turbo (122B) 10-1981 / 01-1985 hatchback KW: 79 CP: 108 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.0 (B/C/400) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 01-1986 / 03-1995 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 34 CP: 46 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C402) 10-1984 / 06-1988 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C403) 10-1984 / 07-1989 hatchback KW: 52 CP: 71 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 Turbo (C405) 04-1985 / 08-1990 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40M) 06-1987 / 08-1990 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40J) 06-1987 / 07-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 i (C409) 10-1986 / 08-1991 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06-1987 / 03-1995 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina

ALFA ROMEO 73500506
AMC MO441
AMC MO-441
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS000-462A
CITROËN MLS000602
CITROËN MLS000-602
CUMMINS HF7615
CUMMINS LF3494
CUMMINS LF3714
CUMMINS LF798
DACIA 6001543357
DACIA 7700274177
DACIA 7700873583
DACIA 8200033408
DACIA 8200768913
DACIA 8200867976
DACIA 1520800Q0H
DACIA 15208-00Q0H
DACIA 15208BN700
DACIA 15208-BN700
DACIA 82000-33408
DEUTZ-FAHR 12850312
DEUTZ-FAHR 1052175136
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
LADA 7700274177
LANCIA 73500506
LIGIER 112397
LIGIER 11.2.397
LINDE 7700873583
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
LOMBARDINI 21751070
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 1072175184
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
MAZDA AM1514302
MAZDA AM15-14302
MAZDA AM15-14-302
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
NISSAN 8200033408
NISSAN 8200033468
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 15208-00QAC
NISSAN 15208BN700
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 82000-33408
NISSAN 82000-33468
OPEL 4402718
OPEL 4403019
PEUGEOT 110991
PEUGEOT 1109-91
PEUGEOT 1109A4
PEUGEOT 1109A5
PEUGEOT 1109N6
PEUGEOT 1109-N6
RENAULT 6001002028
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700676302
RENAULT 7700695801
RENAULT 7700695804
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700727482
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700730077
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700854852
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700869390
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7701043377
RENAULT 7701349452
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701349752
RENAULT 7701727480
RENAULT 7702144083
RENAULT 7708715147
RENAULT 8200033408
RENAULT 8200768913
RENAULT 8200867976
RENAULT 8933004195
RENAULT 8983501900
RENAULT 8983601900
RENAULT 1520800Q0H
RENAULT 15208-00Q0H
RENAULT 15208BN700
RENAULT 15208-BN700
RENAULT 82000-33408
RENAULT TRUCKS 5000791145
RENAULT TRUCKS 7700730077
SULLAIR 1381
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 1651084CT0000
SUZUKI 16510-84CT0-000
VAUXHALL 9111019
VAUXHALL 93198598

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs