()

Filtru ulei J1315020 HERTH+BUSS JAKOPARTS

Producător: HERTH+BUSS JAKOPARTS

Cod produs: J1315020

Cod ean: 4029416102715

In Stoc

Fișă produs:

20,56 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tip filtru Filtru insurubabil
Înaltime [mm] 56
Diametru exterior [mm] 76
Filet interior (mm) M20 x 1,5
Culoare alb
Cod articol al dispozitivului special recomandat J9131003

RENAULT MEGANE CC (EZ0/1) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 06-2010 / prezent Cabriolet KW: 81 CP: 110 CMC: 1598 motor pe benzina
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 02-2009 / prezent hatchback KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT 4 (112) 1.1 (1128, S128) 06-1978 / 06-1990 hatchback KW: 25 CP: 34 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (2370, 210B) 10-1976 / 07-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 25 CP: 34 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT 4 Autoutilitară/limuzină spațioasă (R21, R23) 1.1 (239B) 07-1982 / 05-1989 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 26 CP: 35 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.0 (B/C/400) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 01-1986 / 03-1995 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 34 CP: 46 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C402) 10-1984 / 06-1988 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C403) 10-1984 / 07-1989 hatchback KW: 52 CP: 71 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40M) 06-1987 / 08-1990 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40J) 06-1987 / 07-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 i (C409) 10-1986 / 08-1991 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06-1987 / 03-1995 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40) 1.6 D (B/C/404) 08-1985 / 12-1996 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT 19   (B/C53), 19 I (B/C53) 1.4 Cat (B/C532) 01-1989 / 04-1992 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT 19   (B/C53), 19 I (B/C53) 1.7 (B/C53B) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT 19   (B/C53), 19 I (B/C53) 1.7 (B/C53C) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.4 (532) 04-1992 / 12-1995 limuzina KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.4 (B/C532) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina

ALFA ROMEO 73500506
CHRYSLER J0871919
CITROËN MLS00046 2A
CITROËN MLS000602
DACIA 6001545344
DACIA 7700107905
DACIA 7700110796
DACIA 7700272523
DACIA 7700272982
DACIA 7700274177
DACIA 7700727480
DACIA 7700734937
DACIA 7700734945
DACIA 7700734957
DACIA 7700748326
DACIA 7700855853
DACIA 7700856114
DACIA 7700873583
DACIA 8200033408
DACIA 8200768913
DACIA 8671002274
DACIA 8671014026
DEUTZ-FAHR 1052175136
DEUTZ-FAHR 12850312
FIAT 73500506
FIAT 0000071771362
FIAT 0006001073259
FIAT 6001073259
FIAT 71771362
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
FORD 5027151
FORD 860X-6714-AA
FORD 87BX-5L208-BAFC
FORD 920X-6714C-A
FORD A850X-6714-AA
FORD A850X-6714-BA
FORD A860X-6714-BA
FORD A860X-6714-CA
FORD EFL294
FORD EFL295
FORD EFL489
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
GENERAL MOTORS 09111019
GMC 09110718
GMC 09111019
GMC 9110718
GMC 9111019
GMC 93156540
GMC 93156562
JEEP 8933004195
LADA 7700274177
LANCIA 73500506
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072175184
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 15208-00Q0D
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 15208-00Q0G
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 15208-00Q0J
NISSAN 15208-00Q1A
NISSAN 15208-00QAA
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 15208-00QAC
NISSAN 15208-00QAF
NISSAN 15208-AW300
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 82000-33408
NISSAN 82000-33468
NISSAN 15208-000AB
NISSAN 15208-00Q1L
OPEL 09110575
OPEL 09111019
OPEL 44 02 575
OPEL 44 02 718
OPEL 44 03 019
OPEL 44 49 274
OPEL 91 10 718
OPEL 93198598
OPEL 9111019
PEUGEOT MLS000602
PEUGEOT MLS00046 2A
PEUGEOT 1109 A4
PEUGEOT 1109 A5
PEUGEOT 1109 P1
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 850284
RENAULT 6 001 543 357
RENAULT 6 001 545 344
RENAULT 7 700 107 905
RENAULT 7 700 272 523
RENAULT 7 700 274 177
RENAULT 7 700 727 480
RENAULT 7 700 728 310
RENAULT 7 700 734 957
RENAULT 7 700 737 991
RENAULT 7 700 748 326
RENAULT 7 700 854 776
RENAULT 7 700 855 853
RENAULT 7 700 856 114
RENAULT 7 700 866 099
RENAULT 86 71 002 274
RENAULT 7 700 871 919
RENAULT 86 71 017 369
RENAULT 7 700 873 583
RENAULT 7 701 056 188
RENAULT 7 701 349 725
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 8 200 033 408
RENAULT 8 200 767 980
RENAULT 8 200 768 913
RENAULT 8 200 867 976
RENAULT 82 00 274 858
RENAULT 82 00 768 927
RENAULT 82 00 867 980
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
RENAULT 60 01 002 028
RENAULT 77 00 728 148
RENAULT 77 00 734 937
RENAULT 77 01 349 720
RENAULT 82 00 513 035
RENAULT 86 71 014 026
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
SUZUKI 16510-67JG0
SUZUKI 16510-67JG0-000
SUZUKI 16510-67JG1
SUZUKI 16510-67JG1-000
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84A10-000
SUZUKI 16510-84A11
SUZUKI 16510-84A11-000
SUZUKI 16510-84A12
SUZUKI 16510-84A12-000
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CT0-000
SUZUKI 16510-84CT0-2ND
SUZUKI 16510-84CT0-DOM
SUZUKI 16510-84CTO
SUZUKI 99000-990OC-309
VAUXHALL 09111019
VAUXHALL 44 03 019
VAUXHALL 44 49 274
VAUXHALL 93198598
VAUXHALL 09110575
VAUXHALL 44 02 575
VAUXHALL 44 02 718
VAUXHALL 9110718
VAUXHALL 9111019

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs