()

Filtru ulei FO-122S JAPANPARTS

Producător: JAPANPARTS

Cod produs: FO-122S

Cod ean: 8033001276282

In Stoc

19,28 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tip filtru Filtru insurubabil
Lungime [mm] 65
Diametru exterior [mm] 76
Diametru de montaj [mm] 71
Filet interior (mm) M20 x 1,5

RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1) 2.0 RS (DZ1N), 2.0 TCe (DZ1N) 05-2009 / prezent cupe KW: 184 CP: 250 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) 02-2009 / prezent combi KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 02-2009 / prezent hatchback KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 11-2008 / prezent hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT 19   (B/C53), 19 I (B/C53) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.9 D (B/C53J) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT EXPRESS Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40, G40), EXTRA Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40, G40), EXTRA Van (F40, G40), RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40, G40) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 09-1991 / 03-1998 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT ESPACE II (J/S63), ESPACE Mk II (J/S63) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D) 01-1991 / 10-1996 microbus KW: 65 CP: 88 CMC: 2068 motor diesel
RENAULT CLIO I (B/C57, 5/357), LUTECIA I (B/C57, 5/357) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 01-1991 / 09-1998 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
DACIA LOGAN pick-up (US) 1.4 01-2009 / prezent pick-up KW: 55 CP: 75 CMC: 1390 motor pe benzina
DACIA LOGAN (LS) 1.4 MPI LPG (LS0C) 02-2006 / 12-2012 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1390 motor pe benzina
PIAGGIO QUARGO platou / sasiu 0.7 D 01-2004 / prezent platou / sasiu KW: 13 CP: 18 CMC: 686 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 01-1996 / 08-2003 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT MODUS (F/JP0), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0) 1.5 dCi 75 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MODUS (F/JP0), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0) 1.5 dCi 90 10-2010 / prezent hatchback KW: 65 CP: 88 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0) 1.5 dCi 75 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi (HSAJ) 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi 4x4 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1) 1.9 TDI 09-1996 / 08-2003 limuzina KW: 69 CP: 94 CMC: 1870 motor diesel

ALFA ROMEO 73500506
DACIA 15208-5488R
DACIA 152089599R
DACIA 8200768927
DACIA 8200867980
DACIA 8671017369
FIAT 46337528
FIAT 73500506
FIAT 68439517AA
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
FORD 5016714
FORD 5013389
FORD 5013388
INFINITI 1520800Q1D
MAHINDRA 0303BAM00350N
MERCEDES-BENZ 2811800310
MERCEDES-BENZ 6071840225
MERCEDES-BENZ A2811800310
MERCEDES-BENZ A6071840225
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
NISSAN 15208-00Q1D
NISSAN 6071840225
NISSAN 1651084CT0
NISSAN 15208BN700
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 15208-00Q0D
NISSAN 15208-00Q1J
NISSAN 15208-AW300
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 1520800Q1A
NISSAN 1520800Q1D
NISSAN 15208AW300
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 1520800Q1J
OPEL 93198441
OPEL 04415442
OPEL 04434962
OPEL 4415442
OPEL 4434962
OPEL 93181255
PEUGEOT 110991
PEUGEOT 1109A5
RENAULT 7700873603
RENAULT 8200274858
RENAULT 7701349720
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701727480
RENAULT 8200033408
RENAULT 7700110796
RENAULT 8200768913
RENAULT 8200768927
RENAULT 8200867980
RENAULT 8660003779
RENAULT 8671002274
RENAULT 8671017369
RENAULT 8983500900
RENAULT 7700107905
RENAULT 5010372044
RENAULT 152089599R
RENAULT 152085488R
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728148
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700728310
SMART 2811800310
SMART A2811800310
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084CT0000
SUZUKI 1651084CT02ND
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A10000
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 16510-67JG0-000
SUZUKI 16510-67JG0
VAUXHALL 93181255
VAUXHALL 93198441

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs