()

Filtru ulei 152071758768 MAGNETI MARELLI

Producător: MAGNETI MARELLI

Cod produs: 152071758768

Cod ean: 8001063523163

In Stoc

25,36 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Înaltime [mm] 65
Tip filtru Filtru insurubabil
Dimensiune filet M 20X1,5
Diametru 1 [mm] 69,5
Diametru 2 [mm] 62
Diametru exterior [mm] 76,5

RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1) 2.0 RS (DZ1N), 2.0 TCe (DZ1N) 05-2009 / prezent cupe KW: 184 CP: 250 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) 02-2009 / prezent combi KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 02-2009 / prezent hatchback KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 11-2008 / prezent hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1), MEGANE II Grandtour (KM0/1), MEGANE II Sport Tourer (KM0/1) 1.9 dCi 05-2005 / 07-2009 combi KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0) 1.5 dCi 75 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0) 1.5 dCi 90 10-2010 / prezent hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1) 2.0 TCe (EZ1T) 06-2010 / prezent Cabriolet KW: 132 CP: 180 CMC: 1998 motor pe benzina
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi (HSAJ) 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi 4x4 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi 03-2010 / prezent hatchback KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) 11-2010 / prezent microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 11-2010 / prezent microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1461 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 05-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 05-2010 / prezent hatchback KW: 65 CP: 88 CMC: 1461 motor diesel

GENERAL MOTORS 93198441
GENERAL MOTORS 93181255
MERCEDES-BENZ A2811800310
MERCEDES-BENZ 2811800310
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 15208AW300
OPEL 4434962
OPEL 4415442
RENAULT 8200768927
RENAULT 7711945900
RENAULT 8671017369
RENAULT 8671002274
RENAULT 8200867980
RENAULT 8200274858
SUZUKI 1651067JG0
SUZUKI 1651067JG0000
SUZUKI 1651067JG1000
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084A10000
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084A12
SUZUKI 1651084A12000
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 1651084CT0000
SUZUKI 1651084CT02ND
SUZUKI 8200033408

Produse Echivalente

Imagine Produs