()

Filtru ulei LS933 PURFLUX

Producător: PURFLUX

Cod produs: LS933

Cod ean: 3286064232688

In Stoc

Codul de produsul înlocuiește:

26,62 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru exterior [mm] 76
Înaltime [mm] 63

RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1) 2.0 RS (DZ1N), 2.0 TCe (DZ1N) 05-2009 / prezent cupe KW: 184 CP: 250 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) 02-2009 / prezent combi KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 02-2009 / prezent hatchback KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 11-2008 / prezent hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1), MEGANE II Grandtour (KM0/1), MEGANE II Sport Tourer (KM0/1) 1.9 dCi 05-2005 / 07-2009 combi KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0) 1.5 dCi 75 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0) 1.5 dCi 90 10-2010 / prezent hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1) 2.0 TCe (EZ1T) 06-2010 / prezent Cabriolet KW: 132 CP: 180 CMC: 1998 motor pe benzina
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi (HSAJ) 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi 4x4 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
DACIA DUSTER (HS) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) 10-2010 / 01-2018 SUV KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1) 1.9 TDI 09-1996 / 08-2003 limuzina KW: 69 CP: 94 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi 03-2010 / prezent hatchback KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 04-2009 / prezent microbus KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) 11-2010 / prezent microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1) 1.5 dCi 11-2010 / prezent microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1461 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 05-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 05-2010 / prezent hatchback KW: 65 CP: 88 CMC: 1461 motor diesel

AC X4285E
GENERAL MOTORS 4415442
GENERAL MOTORS 4418754
GENERAL MOTORS 4434962
GENERAL MOTORS 93181255
GENERAL MOTORS 93196050
GENERAL MOTORS 93198441
HONDA 15400RZ0G01
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 15208BN700
NISSAN 15208AW300
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 1520800QAA
NISSAN 1520800Q0J
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 1520800Q0F
RENAULT 7711949630
RENAULT 8200274858
RENAULT 8200292649
RENAULT 8200768927
RENAULT 8200867980
ROVER/AUSTIN FH1005
SMART 2811800310
SUZUKI 1651084CT02ND
SUZUKI 1651084A12000
SUZUKI 1651084A12
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651067JG1
SUZUKI 1651067JG0

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs