()

Set placute frana,frana disc 222358 NK

Producător: NK

Cod produs: 222358

Cod ean: 5703858576530

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Grosime 1 [mm] 20
Înaltime 1 [mm] 66,4
Latime 1 [mm] 164,9
Contact indicator uzura pentru indicator de avertizare uzură pregătit
Articol extins/informatii de extindere fara accesorii
Numar wva 29121

IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,..., 35.10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315, 95719317,..., A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-12 (95819311, 95819315, 95819317, 95819331) 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-12 (95839211, 95839231, 95839311, 95839317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-12 (15150211, 15150311, 15150404, 15150411, 15151204,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 49-12 V (15154204, 15154211, 15154215, 15154217,... 05-1996 / 05-1999 caroserie KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 9,35 C 9 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 9 V,35 C 9 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,... 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 11 V,35 C 11 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 13,35 C 13 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 13 V,35 C 13 V, HMV 3300 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 50 C 11 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel

IVECO 1906401
IVECO 19092981
IVECO 2992339
IVECO 2995633
IVECO 2995693
IVECO 2996465
IVECO 2996535
IVECO 42470846
IVECO 42535791
IVECO 42548194
IVECO 503643886
IVECO 504093780
IVECO 504329186

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs