()

Set placute frana,frana disc 025 291 2120/PD MEYLE

Producător: MEYLE

Cod produs: 025 291 2120/PD

Cod ean: 4040074181683

In Stoc

Fișă produs:

135,07 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Latime [mm] 164,7
Înaltime [mm] 66,4
Grosime [mm] 19,7
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Sistem de frânare Brembo
Articol completare/info suplimentar 2 cu tabla anti scartait
Calitate PREMIUM

IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (12910211, 12911111, 12911112, 12911117, 12911131,... 01-1992 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 V (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 35-10 (10310311, 10311111, 10311112, 10311117, 10311211,... 01-1985 / 12-1989 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 35-10 (10314204, 10314211, 10314212, 10314217, 10314411,... 01-1985 / 12-1989 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II autobasculanta 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 autobasculanta KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-12 (95819311, 95819315, 95819317, 95819331) 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-12 (95839211, 95839231, 95839311, 95839317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-12 (13130211, 13130231, 13130304, 13130311, 13130312,... 06-1990 / 04-1996 platou / sasiu KW: 85 CP: 116 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-12 (15150211, 15150311, 15150404, 15150411, 15151204,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel

IVECO 2995633
IVECO 1906401
IVECO 42470846
IVECO 504093780
IVECO 42548194
IVECO 500055565
IVECO 2996535
IVECO 2992339
IVECO 2995693
IVECO 42535791
IVECO 2996465

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs