()

Set placute frana,frana disc FVR1102 FERODO

Producător: FERODO

Cod produs: FVR1102

Cod ean: 5016687219111

In Stoc

162,33 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Grosime [mm] 20,3
Aprobare R90 Homologated
Latime [mm] 165
Înaltime [mm] 66
Greutate [kg] 2,47
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Articol extins/informatii de extindere cu acceasorii
Sistem de frânare Brembo
Tip ambalaj Cutie
Numar wva 29121
Lungime ambalaj [cm] 20,6
Latime ambalaj [cm] 12,4
Inaltime ambalaj [cm] 7,8
Numarul bolturilor filetate 4

IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (12910211, 12911111, 12911112, 12911117, 12911131,... 01-1992 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237,... 01-1992 / 08-1998 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (14911111, 14911117, 14911211, 14911215, 14911217,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (12914111, 12914112, 12914117, 12914131, 12914137,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 V (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,... 01-1991 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 35-10 (10310311, 10311111, 10311112, 10311117, 10311211,... 01-1985 / 12-1989 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 35-10 (10314204, 10314211, 10314212, 10314217, 10314411,... 01-1985 / 12-1989 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (13110131, 13110211, 13110231, 13110311, 13110312,... 01-1990 / 04-1996 platou / sasiu KW: 85 CP: 116 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-12 (13114131, 13114204, 13114211, 13114212, 13114217,... 01-1990 / 04-1996 caroserie KW: 85 CP: 116 CMC: 2499 motor diesel

IVECO 2992339
IVECO 504329186
IVECO 503643886
IVECO 500055565
IVECO 42548194
IVECO 42535791
IVECO 425 35 791
IVECO 42470846
IVECO 2996535
IVECO 2996465
IVECO 2995633
IVECO 1906401
RENAULT 5001844747
RENAULT 5001850859
RENAULT TRUCKS 5001 844 747
RENAULT TRUCKS 5001844747
RENAULT TRUCKS 5001850859

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs