()

Set placute frana,frana disc 025 291 2120 MEYLE

Producător: MEYLE

Cod produs: 025 291 2120

Cod ean: 4040074308417

In Stoc

134,87 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Partea de montare puntea spate
Latime [mm] 164,7
Înaltime [mm] 66,4
Grosime [mm] 19,7
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Sistem de frânare Brembo
Articol completare/info suplimentar 2 cu tabla anti scartait

IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II autobasculanta 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 autobasculanta KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-12 (95819311, 95819315, 95819317, 95819331) 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-12 (95839211, 95839231, 95839311, 95839317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-12 (15150211, 15150311, 15150404, 15150411, 15151204,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 49-12 V (15154204, 15154211, 15154215, 15154217,... 05-1996 / 05-1999 caroserie KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 130.55 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 130.35 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.55 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.50 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.35 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 140.35 01-2001 / 06-2004 caroserie KW: 103 CP: 140 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 140.55 01-2001 / 06-2004 caroserie KW: 103 CP: 140 CMC: 2800 motor diesel

IVECO 5 0432 9186
IVECO 2996465
IVECO 2992339
IVECO 2996535
IVECO 2995693
IVECO 42535791
IVECO 42548194
IVECO 504093780
IVECO 500055565
IVECO 5 0005 5561
IVECO 5 0364 3886
IVECO 42470846
IVECO 2995633
IVECO 1906401
NISSAN D4060-MB40A
NISSAN 44060-MB40A
RENAULT TRUCKS 50 01 850 859

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs