()

Set placute frana,frana disc QP7259 QUARO

Producător: QUARO

Cod produs: QP7259

Cod ean: 5901619552209

In Stoc

114,28 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Partea de montare puntea spate
Latime [mm] 165
Înaltime [mm] 66,3
Grosime [mm] 20,3
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Sistem de frânare Brembo

IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II autobasculanta 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 autobasculanta KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT platou / sasiu 130 01-1999 / 06-2004 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 130.55 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 130.35 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT platou / sasiu 110 01-1999 / 06-2004 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.55 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.50 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.35 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT platou / sasiu 90 01-1999 / 12-2001 platou / sasiu KW: 63 CP: 86 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 90.35 01-1999 / 12-2001 caroserie KW: 63 CP: 86 CMC: 2800 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 9,35 C 9 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 9 V,35 C 9 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,... 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III caroserie 35 S 11 V,35 C 11 V 05-1999 / 07-2007 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY III platou / sasiu 35 S 13,35 C 13 05-1999 / 04-2006 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2798 motor diesel

GMC 2912112
IRISBUS 2996535
IVECO 1906401
IVECO 2992339
IVECO 2995633
IVECO 2995693
IVECO 2996465
IVECO 2996535
IVECO 42470846
IVECO 42548194
IVECO 500055565
IVECO 503643886
IVECO 504093780

Produse Echivalente

Imagine Produs