()

Set placute frana,frana disc P A6 017 BREMBO

Producător: BREMBO

Cod produs: P A6 017

Cod ean: 8020584059272

In Stoc

161,97 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Latime [mm] 165
Grosime [mm] 20
Înaltime [mm] 66
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Articol extins/informatii de extindere fara accesorii
Sistem de frânare Brembo
Numar wva 29121

PEUGEOT (DF-PSA) 207 hatchback 1.4 03-2009 / 12-2014 hatchback KW: 56 CP: 76 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT (DF-PSA) 207 limuzina 1.4 11-2008 / 12-2014 limuzina KW: 56 CP: 76 CMC: 1361 motor pe benzina
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,... 09-1998 / 05-1999 platou / sasiu KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,... 01-1991 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II autobasculanta 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 autobasculanta KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT platou / sasiu 130 01-1999 / 06-2004 platou / sasiu KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 130.55 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 130.35 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 92 CP: 125 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT platou / sasiu 110 01-1999 / 06-2004 platou / sasiu KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.55 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.50 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 110.35 01-1999 / 06-2004 caroserie KW: 78 CP: 106 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT platou / sasiu 90 01-1999 / 12-2001 platou / sasiu KW: 63 CP: 86 CMC: 2800 motor diesel
RENAULT TRUCKS MASCOTT caroserie 90.35 01-1999 / 12-2001 caroserie KW: 63 CP: 86 CMC: 2800 motor diesel

IRISBUS 2996535
IVECO 0000001906401
IVECO 504329186
IVECO 504093780
IVECO 503643886
IVECO 500055565
IVECO 42548194
IVECO 42470846
IVECO 2996535
IVECO 2996465
IVECO 2995693
IVECO 2995633
IVECO 2992339
IVECO 1906401
IVECO 0000002996465
IVECO 00000002995633
PEUGEOT (DF-PSA) 425481

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs